mýdlo s ručníkem na rákosové podložce
Doplňkové ošetření

Regenerační ošetření rukou

Ošetření vhodné především pro zimní období, zaměřené na intenzivní péči a ošetření rukou. Ruce jsou často nedostatečně chráněny před mrazem a zimou, tím se nadměrně vysušují, mohou svědit či pálit, kůže se stává hrubou a často šupinatí. Proto je důležité nepodceňovat péči a kromě domácího ošetření dopřát svým rukám i luxusní salónní péči.

  • Peeling
  • Masáž
  • Maska nebo zábal
  • Závěrečný krém

 

Ošetřením rukou lze doplnit některé z celkových ošetření nebo je možné ošetření provést samostatně.

hlava ženy vedle květiny

V našem studiu používáme pouze kvalitní českou dermokosmetiku a biokosmetiku SynCare.

Jsme profesionální kosmetické studio, kde klademe důraz hlavně na individuální osobní péči a na přání klientek a klientů. Jde nám hlavně o to, abyste si u nás užili chvíli příjemné relaxace, času pro sebe a mohli tak načerpat dnes tolik potřebnou energii. Tuto vaši pohodu se snažíme navodit hezkým prostředím, příjemnou hudbou, dobrým nápojem a samozřejmostí je kvalitní kosmetická péče, pro kterou používáme českou dermokosmetiku a biokosmetiku SynCare.

Naše studio naleznete v Hradci Králové na adrese Pardubická 757/12a, které je dostupné MHD – linkou č. 3 – zastávka Anenské náměstí. Pohodlně se k nám dostanete také autem, protože se přímo před studiem nachází neplacené parkoviště. Tak neváhejte a přijďte si odpočinout a nechat se rozmazlovat za příznivé ceny.

Květy a listy na podložce vytvářející vzhled stromu

kosmetické studio

Rezervace

Máte zájem o rezervaci nebo máte dotaz?