Masáže

Masáže přinášejí zlepšení fyzického i psychického stavu – úlevu od stresu, zmírňují bolesti a psychické i tělesné napětí. V neposlední řadě navozují odpočinek a relaxaci a tím pomáhají k odstranění únavy. Dále jsou ideálním doplňkem k různým druhům cvičení. Namožené svaly se zregenerují a uvolní se páteř a klouby, tím se stává cvičení efektivnější.

 

Druhy masáží:

 

  • Záda, šíje (cca 45 min) – 340 Kč
  • Záda, šíje, dlaně (cca 55 min) – 400 Kč
  • Záda, šíje, chodidla (cca 55 min) – 400 Kč
  • Záda, šíje, obličej ( cca 65 min) – 450 Kč
  • Ruce (cca 60 min) – 420 Kč

 

K masážím používáme pouze kvalitní české oleje DERMAPRO, které vyživují, zvláčňují a regenerují pokožku. Tyto masážní oleje obsahují rostlinné přírodní oleje vysoké kvality, jsou bohaté na vitaminy a nenasycené mastné kyseliny. Neobsahují minerální oleje, barviva ani konzervanty a nejsou testovány na zvířatech.

 

Pro objednání volejte na tel. číslo: 777 745 071 nebo pište na info@harmonystudio.cz.

V našem studiu používáme pouze kvalitní českou dermokosmetiku a biokosmetiku SynCare.

Jsme profesionální kosmetické studio, kde klademe důraz hlavně na individuální osobní péči a na přání klientek a klientů. Jde nám hlavně o to, abyste si u nás užili chvíli příjemné relaxace, času pro sebe a mohli tak načerpat dnes tolik potřebnou energii. Tuto vaši pohodu se snažíme navodit hezkým prostředím, příjemnou hudbou, dobrým nápojem a samozřejmostí je kvalitní kosmetická péče, pro kterou používáme českou dermokosmetiku a biokosmetiku SynCare.

Naše studio naleznete v Hradci Králové na adrese Pardubická 757/12a, které je dostupné MHD – linkou č. 3 – zastávka Anenské náměstí. Pohodlně se k nám dostanete také autem, protože se přímo před studiem nachází neplacené parkoviště. Tak neváhejte a přijďte si odpočinout a nechat se rozmazlovat za příznivé ceny.

kosmetické studio

Rezervace

Máte zájem o rezervaci nebo máte dotaz?