Laminace obočí

pohled ze před na tvář mladé ženy

Laminace obočí

LAMINACE obočí je světový trend, který posunul úpravu obočí na další úroveň. S pomocí laminace obočí už nemusíte neposedné chloupky řešit každé ráno, výsledek je totiž permanentní a vydrží několik týdnů. Při laminaci obočí jsou chloupky zafixovány do požadovaného tvaru pomocí speciálních přípravků. Součástí procedury je i barvení.

Metoda je vhodná pro každé obočí, kterému chybí symetrie, chloupky rostou do různých směrů a obočí je tenké, řídké nebo pro obočí, kde místy nerostou chloupky vůbec.

Obočí máte vždy upravené, aniž byste tomu věnovala svůj čas. Řeší problém neuspořádaného obočí, které získá správný tvar, aby lichotil Vašemu obličeji. Chloupky, které byly dosud nepoddajné, zkrotnou.

Laminace obočí vydrží až 8 týdnů.

hlava ženy vedle květiny

Pro kosmetická ošetření v našem studiu používáme pouze kvalitní českou kosmetiku od značek SynCare a Nobilis Tilia.

Jsme profesionální kosmetické studio, kde klademe důraz hlavně na individuální osobní péči a na přání klientek a klientů. Jde nám hlavně o to, abyste si u nás užili chvíli příjemné relaxace, času pro sebe a mohli tak načerpat dnes tolik potřebnou energii. Tuto vaši pohodu se snažíme navodit hezkým prostředím, příjemnou hudbou, dobrým nápojem a samozřejmostí je kvalitní kosmetická péče

Naše studio naleznete v Hradci Králové na adrese Pardubická 757/12a, které je dostupné MHD – linkou č. 3 – zastávka Anenské náměstí. Pohodlně se k nám dostanete také autem, protože se přímo před studiem nachází neplacené parkoviště. Tak neváhejte a přijďte si odpočinout a nechat se rozmazlovat za příznivé ceny.

Květy a listy na podložce vytvářející vzhled stromu
Studio Harmony
Objednání / dotazy
icon_image
V případě rezervace nebo dotazu můžete použít následující formulář.