Chemický peeling

obličej ženy při nanášení pleťové masky v kosmetickém salonu

Chemický peeling

Chemický peeling představuje aplikaci jedné nebo více exfoliačních látek na pleť a způsobení tak kontrolovaného „poranění“. Z povrchu kožních vrstev jsou tak odstraněny poškozené a odumřelé buňky, a tím je podpořena buněčná regenerace. Tvorba nového kolagenu, elastinu a zvětšení objemu škáry mají za výsledek odhalení nové pleti, která je mladší, jemnější, hladší a s méně změnami zabarvení.

Pracujeme s peelingy značky md:ceuticals, které jsou bezpečné, dobře snášené a obecně způsobují minimální vedlejší účinky a nepohodlí.

Nabízíme ošetření se dvěma druhy kyselin:

Kyselina salicylová – účinně zlepšuje akné a působí postupně proti všem zásadním faktorům akné (komedony, bakterie a zánět). Jedná se o beta-hydroxykyselinu, která proniká hlouběji do folikul s kožním mazem, čistící ucpané póry a zlepšuje pleť náchylnou k akné.

Kyselina mandlová – aktivuje regeneraci buněk a stimuluje uvolňování poškozených pigmentových buněk z povrchu pleti, a tím zlepšuje povrch a barevný tón pleti, je tedy velice účinná v zesvětlování pigmentových skvrn. Díky své vyšší molekulární hmotnosti neproniká hluboko do kůže, a proto nezpůsobuje podráždění a je tak vhodná i pro citlivou pleť či tmavší fototypy.

hlava ženy vedle květiny

Jsme profesionální kosmetické a masérské studio, kde klademe důraz hlavně na individuální osobní péči a na přání klientek a klientů. Jde nám hlavně o to, abyste si u nás užili chvíli příjemné relaxace, času pro sebe a mohli tak načerpat dnes tolik potřebnou energii. Tuto vaši pohodu se snažíme navodit hezkým prostředím, příjemnou hudbou, dobrým nápojem a samozřejmostí je kvalitní kosmetická a masérská péče.

Naše studio naleznete v Hradci Králové na adrese Pardubická 757/12a, které je dostupné MHD – linkou č. 3 – zastávka Anenské náměstí. Pohodlně se k nám dostanete také autem, protože se přímo před studiem nachází neplacené parkoviště. Tak neváhejte a přijďte si odpočinout a nechat se rozmazlovat.

Květy a listy na podložce vytvářející vzhled stromu
Studio Harmony
Objednání / dotazy
icon_image
V případě rezervace nebo dotazu můžete použít následující formulář.
Vyberte, prosím, typ služby: