IPL

masáž obličeje

IPL

IPL technologie se využívá k trvalé epilaci – trvalé odstraňování chloupků, zesvětlování pigmentových skvrn a léčbě akné.

Jedná se o technologii, která využívá IPL (intense pulsed light). Tato metoda spočívá v tom, že barvivo melanin, které obsahuje chloupek, absorbuje světlo, které je pak transformováno na teplo a to účinným způsobem likviduje vlasový folikul a vlas či chloupek později vypadává.

Po dobu ošetřování nesmí být chloupky depilovány nebo vytrhávány, ale pouze holeny. Ošetřované oblasti by neměly být opálené a sluníčku by se neměly vůbec vystavovat – nutností je používání SPF 50)

Mezi nejčastěji ošetřované partie patří: horní ret, brada, oblast mezi obočím, podpaždí, třísla, ruce, nohy, bříško,…

IPL lze ošetřovat mnoho tělesných partií, pokud tu svou v ceníku nenaleznete, neváhejte nás kontaktovat pro sestavení individuální ceny ošetření.

Jednotlivá ošetření je nutné opakovat 4x-8x, protože IPL zasahuje chloupek pouze v určité růstové fázi – tzn. zasažené chloupky během několika dnů po ošetření vypadávají, zároveň ale dorůstají další chloupky, které byly v době ošetření v klidové fázi. Ošetření je nejúčinnější na tmavé chloupky na co nejsvětlejší pokožce, dále závisí na hormonální hladině ošetřovaného (užívání antikoncepce, kortikoidů apod.) – ty můžou účinnost snížit, ale zpravidla pomůže znásobení počtu návštěv.

V průměru se podaří odstranit 85% chloupků, ty zbylé jsou světlé, slabé a téměř nepostřehnutelné. Po určité době je vhodné zopakovat 1-2 návštěvy pro udržení výsledku.

Kontraindikace: těhotenství, epilepsie, kardiostimulátor, ekzém a léky, které nesmějí být v kontaktu se světelným zářením (např. Biseptol).

hlava ženy vedle květiny

Jsme profesionální kosmetické a masérské studio, kde klademe důraz hlavně na individuální osobní péči a na přání klientek a klientů. Jde nám hlavně o to, abyste si u nás užili chvíli příjemné relaxace, času pro sebe a mohli tak načerpat dnes tolik potřebnou energii. Tuto vaši pohodu se snažíme navodit hezkým prostředím, příjemnou hudbou, dobrým nápojem a samozřejmostí je kvalitní kosmetická a masérská péče.

Naše studio naleznete v Hradci Králové na adrese Pardubická 757/12a, které je dostupné MHD – linkou č. 3 – zastávka Anenské náměstí. Pohodlně se k nám dostanete také autem, protože se přímo před studiem nachází neplacené parkoviště. Tak neváhejte a přijďte si odpočinout a nechat se rozmazlovat.

Květy a listy na podložce vytvářející vzhled stromu
Studio Harmony
Objednání / dotazy
icon_image
V případě rezervace nebo dotazu můžete použít následující formulář.
Vyberte, prosím, typ služby: