Lash lifting

pohled ze před na tvář mladé ženy

Lash lifting

Světová novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Tato technika spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a vytažené řasy směrem k obočí. Následně se aplikuje barva na řasy pro ještě jasnější zvýraznění a objem. Jako poslední krok se nanáší hydratační sérum s bohatým složením (panthenol, kyselina hyaluronová, hydrolyzované hedvábí, heřmánek, meduňkový extrakt a rozmarýn) pro výživu, ochranu, posílení řas a zklidnění pokožky oka. Tento efekt vydrží až 8 týdnů.

Potřebujete posílit a zvýraznit řasy? Máte rovné řasy směřující dolů? Nechcete umělé řasy, ale zároveň chcete mít řasy více výrazné? Máte poškozené a oslabené řasy či trpíte alergií?

Přijďte do studia Harmony vyzkoušet Lash Lifting.

hlava ženy vedle květiny

Jsme profesionální kosmetické a masérské studio, kde klademe důraz hlavně na individuální osobní péči a na přání klientek a klientů. Jde nám hlavně o to, abyste si u nás užili chvíli příjemné relaxace, času pro sebe a mohli tak načerpat dnes tolik potřebnou energii. Tuto vaši pohodu se snažíme navodit hezkým prostředím, příjemnou hudbou, dobrým nápojem a samozřejmostí je kvalitní kosmetická a masérská péče.

Naše studio naleznete v Hradci Králové na adrese Pardubická 757/12a, které je dostupné MHD – linkou č. 3 – zastávka Anenské náměstí. Pohodlně se k nám dostanete také autem, protože se přímo před studiem nachází neplacené parkoviště. Tak neváhejte a přijďte si odpočinout a nechat se rozmazlovat.

Květy a listy na podložce vytvářející vzhled stromu
Studio Harmony
Objednání / dotazy
icon_image
V případě rezervace nebo dotazu můžete použít následující formulář.
Vyberte, prosím, typ služby: