Kosmetická ošetření

obličej ženy při nanášení pleťové masky v kosmetickém salonu

Kosmetická ošetření

V naší nabídce naleznete kompletní kosmetické služby vhodné pro různé typy pleti v každém věku, jak pro ženy tak i pro muže.

Při první návštěvě vždy probíhá diagnostika pleti, při které zjistíme aktuální stav pleti a podle toho doporučíme nejvhodnější kosmetické ošetření.

U nás můžete vybírat z mnoha druhů ošetření – např. hydratační, anti-akné, anti-age, ošetření pro pleť s kuperózou, ošetření pro citlivou pleť, vitaminové ošetření,…

Dále u nás naleznete mnoho ošetření zaměřených na omlazování – např. botexinové, kolagenové, ošetření s retinolem,…

Součástí Vašeho kosmetického ošetření může být kromě klasické kosmetické masáže (obličej, krk a dekolt) také mikromasáž očního okolí nebo speciální liftingová masáž.

hlava ženy vedle květiny

Pro kosmetická a masážní ošetření v našem studiu používáme pouze kvalitní českou kosmetiku od značek SynCare a Nobilis Tilia.

Jsme profesionální kosmetické studio, kde klademe důraz hlavně na individuální osobní péči a na přání klientek a klientů. Jde nám hlavně o to, abyste si u nás užili chvíli příjemné relaxace, času pro sebe a mohli tak načerpat dnes tolik potřebnou energii. Tuto vaši pohodu se snažíme navodit hezkým prostředím, příjemnou hudbou, dobrým nápojem a samozřejmostí je kvalitní kosmetická péče

Naše studio naleznete v Hradci Králové na adrese Pardubická 757/12a, které je dostupné MHD – linkou č. 3 – zastávka Anenské náměstí. Pohodlně se k nám dostanete také autem, protože se přímo před studiem nachází neplacené parkoviště. Tak neváhejte a přijďte si odpočinout a nechat se rozmazlovat za příznivé ceny.

Květy a listy na podložce vytvářející vzhled stromu
Studio Harmony
Objednání / dotazy
icon_image
V případě rezervace nebo dotazu můžete použít následující formulář.
Vyberte, prosím, typ služby: